Sport

Squash jakie buty?

Tenis

Zastanawiasz się nad tym, czy warto grać w tenisa? Patrząc pod kątem zawodowego grania, nie ma co ukrywać, że można zarobić niebagatelne pieniądze. Zresztą wystarczy przejrzeć, jakie są pule nagród w najpopularniejszych turniejach. Niemniej jednak w przypadku niezbyt popularnych turniejów, również nie musi być powodów do narzekań. Poza tym nie wolno zapominać, że kluczowe znaczenie zawsze ma forma. Dojdziesz dalej, zarobisz więcej pieniędzy.

Być może nie będzie to zbyt popularny punkt widzenia, ale granie w tenisa sprzyja poznawaniu świata. Wystarczy zwrócić uwagę na to, jak wiele turniejów grają tenisiści (i co najistotniejsze, mowa o turniejach w przeróżnych krajach).

Co jeszcze można powiedzieć? W przypadku uprawiania sportu warto mieć jakiegoś idola, jakąś idolkę (a w każdym razie takie można odnieść wrażenie). Jeśli chodzi o nazwiska tenisistów (i tenisistek), można wymienić choćby Serenę Wiliams czy Rafaela Nadala, Rogera Federera lub Agnieszkę Radwańską. Tenis wykreował mnóstwo nazwisk.

Podobne wpisy:

Previous article
Squash jak serwować?
Next article
Squash Komorów
About the author
related articles