Sport

RG Flesz Dzień 1: Selfie Janowicza, Federer z rodziną

RG Flesz Dzień 1: Selfie Janowicza, Federer z rodziną
JAK WYGLĄDA ZADOWOLONY JANOWICZ?

Jerzy Janowicz przerwał fatalną passę 9 przegranych meczów z rzędu. W 1. rundzie Roland Garros pokonał Dominikańczyka Victora Estrellę Burgosa 6-1, 6-4, 6-7(5), 6-4. Burgos, zajmujący 100. miejsce w rankingu ATP, odważnie przeciwstawiał się Janowiczowi, ale wystarczcyło to zaledwie do wygrania jednego seta. Jurek wstawił na swój oficjalny facebookowy fanpage „selfie” i napisał, że nie może doczekać się następnego meczu. Wszyscy życzymy Jurkowi teraz serii 9. wygranych z rzędu. A co, jak pech go opuścił to niech to będzie już na dobre.

FEDERER W TOWARZYSTWIE RODZINY

Szczęśliwy Federer nie dał szans Lukasowi Lacko i pewnie awansował do drugiej rundy, wygrywając 6-2 6-4 6-2. 26-latek ze Słowacji nie był w stanie przeciwstawić się dobrze dysponowanemu Szwajcarowi, a okazałe zwycięstwo Rogera z trybun oglądali: żona Mirka oraz córki: Charlene Riva i Myla Rose.

Federer na pomeczowej konferencji powiedział: „Jestem zadowolony z mojej gry, wykorzystałem swoje szanse, a w życiu osobistym, jak wiecie, wszystko jest doskonale, jestem szczęśliwy, że rodzina jest tutaj ze mną.” Jak widać, szczęśliwy Federer to bezlitosny dla przeciwników Federer. Przy takim wsparciu z trybun Roger będzie chciał zostać w Paryżu jak najdłużej i kto wie, może powtórzy swój wyczyn z 2009 roku, kiedy w stolicy Francji nie miał sobie równych.
ALIZE CORNET W POSZUKIWANIU SKRZYDEŁ

Problemy z fanami są nie tylko udziałem polskich sportowców. Alize Cornet przyznała, że we Francji też bywa ciężko. „Trudno jest się wkupić w łaski tutejszej publiczności. To bardzo surowi krytycy. Trzeba użyć swojego wdzięku. Ale to się opłaca, bo kiedy już ich kupisz, masz ich za sobą w 100 procentach. Dają ci skrzydła i możesz lecieć na korcie” – powiedziała najlepsza z Francuzek.
ALIZE LIM O WYLOSOWANIU SERENY

Serena Williams nie dała zbyt wielu szans swojej koleżance z akademii Mouratoglou, czyli Alize Lim. Młoda Francuzka tak zareagowała na Twitterze na pechowe dla siebie losowanie:

NOWY MONFILS I TSONGA W JEDNYM

Francuz Laurent Lokoli jest najmłodszym kwalifikantem tegorocznej edycji French Open. Chociaż niewielu miało okazję obejrzeć tenis w jego wykonaniu, już został ochrzczony nowym Tsongą i Monfilsem – z uwagi na wygląd. No i podobnie jak starsi koledzy z kadry, dobrze mu idzie zabawianie publiczności! Oto jego pojedynek na taniec z Gaelem Monfilsem:

Podobne wpisy:

Previous article
Zapowiedź: Radwańska zagra z Pliskovą a Janowicz z Nieminenem
Next article
Mity o zawodowym tańcu towarzyskim
About the author
related articles