Twój tenis

Ortopeda Warszawa

Prowadzimy wygodny tryb życia: siedzimy w pracy, jadąc do niej, jedząc, by potem wygodnie zakończyć dzień w fotelu z książką lub przed telewizorem. Oprócz siedzącego trybu życia, przeszkadzają nam nadwaga i otyłość. Efektem ich są nie tylko choroby serca, żylaki i cukrzyca, ale obciążają one osłabiony siedzeniem kręgosłup.
Ciało ludzkie jest genetycznie zaprogramowane na ruch i potrzebuje go w znacznie większych dawkach, niż otrzymuje go od nas codziennie. Objawami tego niedbalstwa są stany bólowe, które wymagają odpowiedniej diagnostyki. Pomóc może Ortopeda Warszawa, który zajmie się problemem i zaproponuje odpowiednie leczenie: farmakologiczne, rehabilitacyjne czy operacyjne.
Niezależnie od metody leczenia, najważniejsza jest odpowiednia profilaktyka. Należy bezwzględnie zwiększyć aktywność fizyczną i to jak najbardziej zróżnicowaną, żeby wzmocnić różne grupy mięśniowe. Nie bez znaczenia jest też odpowiednia dieta, przyjazna kościom. czyli bogata w białko i mikroelementy, które są ważne do budowania kości.

Podobne wpisy:

Ortopeda Warszawa
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)
Previous article
Obozy konne
Next article
Środki na porost włosów
About the author